Служба у справах дітей
вул. Леваневського, 26, місто Суми, 40022,
тел. (0542) 77-52-59, факс (0542) 77-52-82
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

День дитячого самоврядовуння

У Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області 28 березня 2018 року відбувся День дитячого самоврядування. Мета такого заходу - розширення діапазону діяльності вихованців, їхньої співдружності, творчого пошуку, ініціативи, формування активної життєвої позиції, виховання національно-свідомого громадянина України, здатного реалізувати свої здібності.

Цього дня вихованці старшої групи залюбки виконували обов’язки вихователів, помічників вихователів, помічника кухаря, кухонного робітника, керівника музичного, відповідального педагога за школу, практичних психологів, чергового з режиму.

Засади державної політики щодо соціального захисту дітей, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

«Засади державної політики щодо соціального захисту дітей, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» - така назва першої у 2018 році колегії служби у справах Сумської облдержадміністрації, яка відбулася 15 березня 2018 року під головуванням заступника голови Сумської ОДА Івана Боршоша.

Іван Семенович висвітлив стан реалізації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт у минулому році та розповів про умови реалізації цих коштів у 2018 році. Він відзначив, що Сумщина ввійшла в п’ятірку кращих областей, які виконали це завдання держави у 2017 році.

Діти дарують радість!

 

У Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області 7 березня 2018 року відбулось свято-привітанння жінок та дівчаток. Захід приурочений Міжнародному жіночому дню. Усі вихованці були учасниками концертної програми. Діти співали пісні, читали вірші та гуморески, інсценували цікаві моменти із життя жінок.

Напередодні свята, 4 березня 2018 року, вихованці закладу стали активними учасниками виставки, що відбулась у розважальному комплексі «Атріум». Діти представили на виставці вироби, зроблені своїми руками та печиво, кекси, випечені в закладі під керівництвом педагогів та директора центру. За результатами виставки, вихованці Центру здобули І місце.

Весняне свято в центрі соціально-психологічної реабілітації

Вітання зі святом жінок - найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої,  турботливої половини людства, отримали дівчата-вихованці та жінки-вихователі Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації.

Ведучі свята - хлопчики-вихованці центру, знаходили цілий потік теплих і вдячних слів на адресу жінки-сестри, жінки-трудівниці, жінки-берегині та жінки-матері. Зі сцени лунали пісні, танці, гумор.

Діти підготували веселу інсценівку «Селянка та Панянка».

Сумщина запровадила послугу патронатного вихователя

Нещодавно міський голова Бакликов Олександр Миколайович та патронатний вихователь Гайдук Антоніна Андріївна підписали договір про надання послуг з патронату над дитиною в місті Лебедин. Таким чином, Лебедин став першим  містом в області, яке започаткувало послугу патронат.

Патронат над дитиною є інноваційною послугою і  передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка потрапила в складні життєві обставини, як-то, бездоглядність, загроза життю і здоров’ю, насильство в сім’ї, проблеми з житлом, хвороба батьків або їх ув’язнення, у сім’ї патронатного вихователя на період подолання її батьками складних життєвих обставин. 

«Нумо, зиму проводжати, весну-красу зустрічати!»

До проведення свята Масляної діти готувались заздалегідь. Усі вихованці взяли активну участь у проведенні свята. У ході свята вихованці отримали цікаву інформацію щодо свята «Масляна». Потім співали веселі пісні, закликали весну, грали в ігри, конкурси. А яка ж Масляна без рум’яних, золотистих млинців, які є незамінним атрибутом цього дня?

Вихованці із задоволенням вивчали рецепти приготування млинців. Кожна дитина мала змогу спекти млинця та подати його до столу з сиром, згущеним молоком та сметаною. Дитячим радощам не було меж. Після плідної роботи всі вихованці ласували млинці за святковим столом.  Активним учасникам заходу було вручено нагороди за перемогу в різноманітних номінаціях.