Служба у справах дітей
вул. Леваневського, 26, місто Суми, 40022,
тел. (0542) 77-52-59, факс (0542) 77-52-82
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На свято до дітей завітав очільник Сумщини Микола Клочко

За участю вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації  дітей області цієї зими проведено цикл Новорічно-Різдвяних свят. Підсумковим новорічним святом у центрі пролунало відзначення Йордану-Водохреще «Снігова віхола прийшла – низку свят нам принесла».  

Завітали на свято до вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Юрій Каліновський. Гості привітали дітей із Водохрещам та вручили їм солодкі подарунки.

У 2016 році в Сумській області створено 11 нових прийомних сімей

За підсумками 2016 року у Сумській області проживає 2052  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що складає 1,2% від загальної кількості дитячого населення області.

Під опікою, піклуванням перебуває 1440 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що складає 70 % (від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).Загальна кількість опікунів в області – 1145, з них 733 опікуни -  це дідусі або бабусі посиротілих дітей. Варто зазначити, що в  області із загальної кількості опікунів 563 опікуни віком від 40 до 60 років, а ще 364 – це опікуни, старше 60 років.

Колядують наші діти

Діти-вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Шостка до святкування Різдва готувались з особливим піднесенням, адже це свято вшановується вже понад дві тисячі років і залишається найсвітлішим.

Воно несе нам віру у краще майбутнє, мир, злагоду, процвітання». ретельно: діти підготували цілу концертну програму. 6 січня в національних костюмах вирушили з веселою Різдвяною колядою вихованці закладу соціального захисту дітей.

Приємні новини: відкрито сенсорну кімнату

19 грудня 2016 року в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області відкрито сенсорну кімнату та кімнати психокорекції, з метою підвищення ефективності процесу реабілітації та побудови внутрішніх мотивів позитивних змін у вихованців реабілітаційного закладу.

Завдяки тому, що сенсорна кімната та кімната психокорекції оснащені різноманітним ігровим, розвивальним та релаксаційним обладнанням, яке дає змогу організувати заняття з дітьми різного віку, як в індивідуальній, так і в груповій формі, практичні психологи закладу реалізовуватимуть завдання ефективної соціально-психологічної реабілітації вихованців: це і відкоригування психотравм, фобій, зниження рівня психоемоційного напруження, розвиток навичок саморегуляції та самоконтролю поведінки тощо. Дітей навчатимуть адекватним формам поведінки, активізуватимуть мозкову діяльність, розвиватимуть когнітивну сферу та творчі здібності, щоб знизити тривожність, агресію.

19 грудня - День Святого Миколая

 

Щороку приходить у кожну домівку святий Миколай з миром і дарунками. Для діточок він стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

З нетерпінням чекали діти святого Миколая в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, знаючи, що він прийде з подарунками і розкаже про свої доброчинні справи. 

Новини з офіційного сайту Мінсоцполітики

З метою забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання  в сімях, заохочення  громадян до усиновлення, на офіційній сторінці Міністерства соціальної політики України з жовтня 2016 року розміщується інформація про дітей, які можуть бути усиновлені та влаштовані в сімейні форми виховання.

Посилання на сайт - http://www.msp.gov.ua/