Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИ ВСІ ВІРИМО, ЩО ПЕРЕМОЖЕМО!

Дорогі друзі, волонтери, не байдужі люди до українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації на сьогодні перебуває 36 вихованців. Незважаючи на складні часи, заклад працює на повну потужність, співробітники на високому рівні цілодобово виконують свої обов'язки.

Діти дуже хвилюються, не зовсім розуміють, що відбувається. Та і нам усім важко в таке повірити.

ДІТИ В ЦЕНТРАХ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ОБСЛАТІ ПОТРЕБУЮТЬ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Важливо!!! Діти потребують продуктів харчування від всіх хто може допомогти

Люди! Дітки у наших центрах реабілітації  забезпечені продуктами на тиждень. Діти потребують продуктів харчування від всіх хто може допомогти...

АНГЕЛИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ НЕБО

Вже увосьме 20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Не залишились осторонь вихованці та вихователі центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області. Так, 20 лютого 2022 року вихованці центрів долучились до Всеукраїнської акції «Янголи пам’яті», власноруч виготовили янголів, як символічне уособлення вшанування героїзму загиблих, розмістивши їх на видних місцях подвір’я закладів. Діти запалили свічки пам’яті.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

 

Сьогодні Україна вперше відзначає День єднання. По всій країні лунає гімн України та піднято прапори.

Центри соціально-психологічної реабілітації дітей області взяли активну участь у відзначенні Дня єдності. На будівлях майорять державні прапори, голосно й урочисто лунає гімн України.

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР АБО МЕЛАНКА

Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я!

Служба у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації вітає дітей та родини зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою! 

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ У ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ

 

Службою у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації 15 грудня 2021 року, під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації, проведено онлайн-нараду з головами районних державних адміністрацій, сільських, селищних та міських рад, за участю начальників служб у справах дітей, керівників відділів освіти, охорони здоров’я, фахівців із соціальної роботи, представників ювенальної превенції територіальних (відокремлених) підрозділів поліції області з питання соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, попередження жорстокого поводження та правопорушень у дитячому середовищі.

Особливу увагу акцентовано на взаємодії відповідних структурних підрозділів у вирішенні актуальних питань сьогодення.