Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сумщина отримала 6104,4 тис. грн. для придбання соціального житла

В Україні на будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, із державного бюджету виділена субвенція в розмірі 277 млн грн.

Що стосується Сумщини, то область отримала 6104,4 тис. грн.. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

15 грудня 2017 року відбулась Всеукраїнська селекторна нарада під головуванням заступника міністра Мінсоцполітики О.Чуркіної з питань розподілу державної субвенції на будівництво/капремонт/реконструкцію ДБСТ, купівлі соціального житла для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Заступник голови Сумської облдержадміністрації І.С.Боршош інформував, що в Сумській області проведено засідання комісії, за підсумками якої вирішено розподілити субвенцію для придбання в області 11 об'єктів (2 будинки для створення дитячих будинків сімейного типу та 9 квартир під соціальне житло для осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).

«На сьогодні на рівні міст та районів області триває робота, спрямована на підписання цивільних угод щодо придбання об’єктів для зазначених цілей, які стануть комунальною власністю громади», - підсумував Іван Семенович.