Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Святий Миколай до дітей завітав!

Беззаперечним є той факт, що найулюбленіше свято усіх дітей це — Святого Миколая. Його полюбляють не лише діти, а й дорослі. Радість очікування жаданого подарунка непорівнянна ні з чим для дитини.  День святого Миколая — перший у низці новорічних свят. Як же чекають його діти! Святий Миколай — символ доброго духу, дбайливо спостерігає за дитиною протягом року. Є легенда, що якщо дитина слухняна, робить добрі справи — святий Миколай радіє, якщо навпаки — засмучується. І гарні вчинки, і погані він записує в спеціальну книгу.  

   Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто. Чекають більше, аніж діти в сім’ях. Теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити, щоб не розгнівити його. Немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина, що вірить у свою потрібність. А тому служба у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації робить усе можливе, аби жодна дитина району не була обділена подарунком, новорічною казкою, теплим вітальним словом.

19 грудня 2017 року відбулося свято «Даруємо дітям радість» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З Днем Святого Миколая дітвору привітали заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Т.М.Шерудило та начальник служби у справах дітей Т.М. Точиленко. Для діток була підготовлена розважальна програма, в ході якої вони радісно зустрічали Святого Миколая.

Можна з упевненістю сказати, що таке свято запам’ятаєтеся дітворі надовго. Захід відбувся за сприяння районної державної адміністрації та служби у справах дітей.