Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Новорічна казка завітала до дітей

Адміністрація Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області постійно прагне зробити життя дітей-вихованців цікавим, змістовним та незабутнім. На кінець 2017 року у заклад влаштовано 53 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти, позбавлені батьківського піклування. Цикл Новорічно-Різдвяних свят приніс цим дітлахам незабутні враження, емоції та, звичайно, подарунки.

На свято «Казкова мить у День Святого Миколая» з побажаннями добра і щастя до дітей традиційно завітали голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко та начальник служби у справах дітей Юрій Каліновський.

Неперевершену акторську майстерність продемонстрували гостям вихованці центру разом з педагогами. На новорічне свято, якому передувала акція «Ялинка янголів», проведена вихованцями спільно з волонтерами  СумДУ, завітали багато гостей. Свято, наповнене новорічними номерами, приємними сюрпризами,  було захоплюючим. Спогади про ці зимові святкові дні залишаться в пам’яті дітлахів назавжди. Побажаємо їм зустрічати наступний Новий рік у родинному колі.