Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ПРИЄДНАЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ-ФЛЕШМОБУ «УСИНОВЛЕННЯ – ЦЕ ЛЮБОВ НАЗАВЖДИ»

28 вересня 2018 року о 14:00 у кожному місті Сумщини відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди!». Таким чином ми долучилися до Всеукраїнського заходу з однойменною назвою. У заході взяли участь діти, позбавлені батьківського піклування, дітки-сироти, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, шкільна та студентська молодь, служби у справах дітей центри соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, громадські організації та люди, небайдужі до сирітської долі.

«Наші люди чомусь хочуть усиновити меншу дитину, синьооку, а старша дитина чомусь позбавлена цього права. Ми сьогодні хочемо говорити про потребу дітей старшого віку, про потребу дітей з фізичними і психічними вадами, що ці діти також класні»,– розповів начальник обласної служби у справах дітей Юрій Каліновський.

Метою Всеукраїнського флешмобу є привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування мешканців, про маленьких українців різного віку, їхніх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.