Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДКРИТА ПЛАТФОРМА «ПОРУЧ З ДИТИНОЮ»

 Служба у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації у партнерстві з ГО «Поступ: освітній простір» завершила спільний проект «Громадська підтримка освітньої ініціативи на користь реалізації права дітей-сиріт на сім’ю у громадах Сумської області»/за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Відкрита платформа «Поруч із дитиною», яка відбулася 03 жовтня 2018 року, зібрала більше 70 учасників з усієї області. Це фахівці соціальних закладів/установ, соціальні педагоги і психологи загальноосвітніх шкіл, представники громад, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, опікуни та піклувальники тощо. Захід став підсумком навчально-тренінгового курсу із педагогіки травми, мета якого – допомогти прийомним батькам, опікунам, наставникам і фахівцям  покращити навики роботи із психологічно травмованими дітьми.

Організатори заходу ставили за мету поширення світових сучасних методик роботи з дітьми у сфері соціальної, педагогічної і психологічної реабілітації дітей групи ризику; популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт.

Під час «Відкритої платформи» була презентована змістовна програма від фахових тренерів Центру розвитку компетентності з Педагогіки травми, який функціонує при Дитячому соціально-реабілітаційному центрі «Сонячне світло» (Київська область).

Учасникам, які пройшли весь курс навчально-методичних тренінгів, було вручено свідоцтва.

«Такі та подібні заходи особливо актуальні зараз, в умовах реформування в Україні інтернатних закладів, переходу на сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», - підсумовує керівництво служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.