Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Масляна – час розваг, забав, музик і веселих конкурсів

Одним із напрямків роботи Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області є вивчення традицій рідного краю. Щороку традиційно відзначається свято «Масляна». Сьогодні, як і в стародавні часи, це свято символізує зиму, що йде та прихід весни. Саме млинці були символом цього свята. Смакуючи млинцями, наші предки вважали, що вбирають у себе часточку тепла й сили великого Сонця.

У ході свята вихованці отримали цікаву інформацію щодо свята «Масляна». Потім співали веселі пісні, флешмоби, закликали весну, грали в ігри, конкурси, водили хороводи. Наприкінці свята в ігровій формі було спалено опудало. Діти писали на аркушах про свої негаразди, які були спалені разом з опудалом.

А яка ж Масляна без рум’яних, золотистих млинців, які є незамінним атрибутом свята. У ході заходу організатори свята частували дітей смачними млинцями та кулішем. Дитячим радощам не було меж.

Колектив та вихованці центру всіх вітають із Масляною, святом веселих проводів зими, радісного очікування тепла та весняного пробудження природи. Бажають всім сонячного життя, добра і любові!