Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, на якому вшановують жінку. Тож для прекрасної половини закладів соціально-психологічної реабілітації дітей були проведені святкові заходи.

З самого ранку відчувалася радісна й весела атмосфера. Усі вихованці були учасниками концертної програми, діти співали лагідні пісні про маму, звучали слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз, дитячий гумор. Вихованці дивували своїми казковими перевтілюваннями, читали вірші, інсценували цікаві моменти із життя жінок, танцювали танок. На концерт завітали кандидати в прийомні батьки, які привітали жінок та дівчат закладу зі святом. Свято було щедрим на емоції. Наприкінці заходу дівчатка отримали подарунки. Ввечері діти чаювали та ласували торт.

Цікаво відбулось привітання дівчаток в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей зі святом 08 березня 2019 року. Свято проведено у вигляді конкурсної програми. Журі заходу стали волонтери центру. Наприкінці програми дівчатка отримали від гостей подарунки та виготовлені руками хлопців вироби «квіти з цукеркою». Дитячим радощам не було меж. Усі хлопчики активно працювали над виготовленням цікавої стінгазети для дівчат, яку вони розмістили в групі дівчат. Ввечері усі діти ласували солодощі та фрукти.

Святкова концертна програма дуже сподобалася усім присутнім.