Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЗАЄМОДІЯ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Виїзна робоча нарада служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування на тему «Взаємодія місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації заходів державної політики у сфері соціального захисту дітей» відбулася 19 березня 2019 року на базі Верхньосироватської сільської ради Сумського району.

Участь у заході взяли керівники служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації, Сумської районної державної адміністрації, голова Верхньосироватської сільської ради, начальники служб у справах дітей районної державної адміністрації та виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад. У ході наради проаналізовано діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Сумського району щодо реалізації заходів державної політики у сфері соціального захисту дітей.  Начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації ЮРІЙ КАЛІНОВСЬКИЙ окреслив присутнім пріоритети та завдання на 2019 рік.

Крім цього проаналізовано стан влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання, вдосконалення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нарада завершилась форматом «запитання-відповідь», розповсюдженням інформаційно-методичних матеріалів для використання в роботі службами у справах дітей об’єднаних територіальних громад.