Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЯК РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Перша у 2019 році колегія служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації відбулася 20 березня поточного року. Відкрив Колегію та привітав її учасників заступник голови Сумської обласної державної адміністрації ІВАН БОРШОШ.

Члени колегії та її учасники обговорювали проблемні ситуації щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до закладів соціального захисту ІІІ та ІV профілю, що виникають на практиці. Активне обговорення викликало питання забезпечення ефективної міжвідомчої взаємодії у розвитку мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Начальники служб у справах дітей доповідали про дотримання порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей.

Крім вищезазначеного, розглядались питання реалізації в області Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та догляду дітей, запровадження послуги патронату тощо.

На завершення заходу було окреслено план роботи колегіїслужби у справах дітей Сумської облдержадміністрації на 2019 рік та прийнято проект рішення колегії.