Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ

Доброчинну акцію з висадки дерев – закладення «Алеї людяності», проведено у сквері «Дружба» м. Суми. До заходу, на запрошення Сумської райдержадміністрації, долучилися великі родини - два дитячі будинки сімейного типу Колонтаєвських (село Сад) та Строй (село Велика Чернеччина). Разом з батьками-вихователями та іншими дорослими закладати «Алею людяності» прийшли і 13 дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу.

Тепер у сквері «Дружба» ростуть і молоденькі сосни, і дуби, і ялівець…
«Виховуючи дитину, треба допомогти їй усвідомити, що робити добро – це так само органічно, як дихати, спати, їсти. Адже основи доброчинності закладаються з самого дитинства», - зазначила мама-вихователь Валентина Строй.

Андрій та Людмила Колонтаєвські, батьки-вихователі 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зауважили, що «участь у такому заході – це крок до кращого майбутнього дітей. Відповідальність, доброта, милосердя – це ті найкращі риси кожної людини, які виявляються, коли ми робимо добро, тим самим змінюємо світ на краще».
Незважаючи на прохолодну погоду, діти дружно і залюбки висаджували деревця та кущі і щиро бажали тендітним саджанцям рости великими.