Служба у справах дітей
вул. Першотравнева, 29, місто Суми, 40009,
тел. (0542) 60-77-99, факс (0542) 60-77-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

До Дня пам’яті жертв голодомору біля меморіального комплексу в с. Хоружівка відбувся захід, присвячений 90-им роковинам Голодомору 1932-1933 років «Час плине, а пам'ять залишається». Гаслом цьогорічного вшанування пам’яті жертв голодоморів став вислів «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».

Було наголошено, що Голодомор – це геноцид проти Українського народу, який вчинив комуністичний режим, під час якого загинули мільйони безвинних українців, які були замордовані голодом та померли страшною смертю. Радянська влада намагалась знищити нас як націю, заборонити все українське: мову, культуру, традиції, стерти українську ідентичність. На жаль, історія повторюється. Через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову здійснюють геноцид проти українців.

«КРАЩІ ІНКЛЮЗИВНІ ПРАКТИКИ УКРАЇНИ – 2023»

Сьогодні українці продовжують працювати в умовах війни, під звуки сирен та обстрілів. Не виключення і робота з людьми з інвалідністю - складна, непопулярна, але така необхідна для створення інклюзивного суспільства в Україні.

Тому Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА -2022»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація Благодійників України» в 2023 році проводить  щорічний Національний конкурсу «Благодійна Україна-2022» під гаслом «Благодійність на захисті України».

Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

ДІЯЛЬНІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

З початку повномасштабного вторгнення Російської  Федерації на територію України, мільйони сімей з дітьми були вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.

Для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було створено Консультаційний центр.

ДОПОМОЖІТЬ ДІТЯМ ПЕРЕЖИТИ ДОСВІД ВІЙНИ

Українці сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя та життя дітей, тотальне спустошення та хронічну втому. Саме тому психологічний стан та психічне здоров’я є вкрай важливими. Особливо це стосується дітей, котрі знаходяться під обстрілами, змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або, покинувши власну оселю, перемістились/евакуювались на безпечні території.

Ми розуміємо, що пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини і проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психологічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства…

МИ ВСІ ВІРИМО, ЩО ПЕРЕМОЖЕМО!

Дорогі друзі, волонтери, не байдужі люди до українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації на сьогодні перебуває 36 вихованців. Незважаючи на складні часи, заклад працює на повну потужність, співробітники на високому рівні цілодобово виконують свої обов'язки.

Діти дуже хвилюються, не зовсім розуміють, що відбувається. Та і нам усім важко в таке повірити.